V sobotu (18/3/2017) nereagoval muž ve stříbrné Škodě Fabia na výzvu policistů k zastavení a následně se pokoušel uprchnout. Do honičky se zapojilo několik dalších policejních vozidel. Došlo i na varovné výstřely.

V neděli 8/1/2017 vyjely tři hasičské sbory z okolí (Šluknov, Velký Senov, Mikulášovice) do Mikulášovic k požáru sauny. Požár se podařilo uhasit třemi vodnimi proudy, zásah si vyžádal i rozebrání dřevěné konstrukce.

Zdá se, že výběžek udělal další významný krok do Evropy a přijal za své metody, které jsme doposud znali pouze z různých zpravodajských kanálů. Panu J.N., až doposud známému hlavně jako pořadateli kulturních akcí, jehož zásluhou bylo možné vidět v tom našem zapadákově osvěžující koncerty často i významných hudebníků, totiž někdo zapálil automobil zaparkovaný před domem.

Dnes (v pátek 11/11/16) musel být přerušen provoz na silnici z Rybniště do Horní Chřibské, jak nás informoval twít jedné naší pravidelné tenářky (viz. obrázek). Na místě byla nalezena válečná munice, na místě zasahoval pyrotechnik i hasičské jednotky i firma specializované firmy.

V noci na neděli (7/8/2016) došlo k nabourání zaparkovaného osobního auta značky Kia Ceed vínové barvy. Nešikovný řidič z místa nehody ujel.

Na silnici mezi Kytlicemi a Krásným Polem v lesním úseku byla v neděli odpoledne sedmého února letošního roku nalezena zraněná cyklistka. V rámci prošetřování a zjišťování všech důležitých okolností oznámené nehody se dopravní policisté obracejí na širokou veřejnost s prosbou o poskytnutí svědectví případných svědků incidentu.

Další články...

ee Snapseed

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)