V neděli 24. září 2017 nabídl mezinárodní hudební festival Lípa Musica v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Kamenickém Šenově dopředu beznadějně vyprodaný koncert Hradišťan v srdci skla.

V sobotu 9/9/2017 odehrál se v žíznikovské kapličce (kousek od České Lípy) koncert dvou partiček, které zůstávají v podzemí a dávají tak hudbě naději, že zůstane tím čím má být: uměleckým činem a ne jenom produktem. Večírek zahájil projekt Boba Suchého Neumíííníííísss (jinak frontmana kapely Scream of the Lambs) ve kterém navazuje na dávná Rumunska (vysvětlení na požádání). Jako druzí vystoupili Plastičtí lidé z vesmíru (víc o nich tady->).

Oba hudební sety byly doplněny výraznou videoprojekcí. Underground Nr2017. A tady pár fotkek z celé produkce.

V sobotu 7. října 2017 byl v České Lípě ke slyšení další koncert mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica, v Biberově kapli v areálu Vlastivědného muzea a galerie v klášteře obutých augustiniánů zahráli Jiří Bárta (violoncello) a Terezie Fialová (klavír).

V sobotu 30. září 2017 se na prknech varnsdorfského Městského divadla konal první koncert mezinárodního hudebního festivalu Mandava Jazz 2017 na české straně. Po zahájení o den dříve v Žitavě se tentokrát posluchačům představila Iva Bittová s doprovodným uskupením Čikori.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)