Tradiční druhý den tanečního festivalu Tanambourrée, věnovaný místním mateřským školkám (a veřejnosti), se v pátek 8. června 2018 sice dočkal překrásného počasí, leč do zahrady Mateřské školky Na kopečku na Národní ulici tentokrát moc diváků nepřišlo.

Druhý den tanečního festivalu Tanambourrée je věnován místním mateřským školkám (a veřejnosti) a pravidelně se odehrává v prosluněné zahradě Mateřské školky Na kopečku na Národní ulici. Což ovšem letos nevyšlo, nepřízeň počasí v pátek 3. června 2016 zahnala pokračování 18. ročníku pod střechu Městského divadla.

Letos se počasí umoudřilo a tak se druhý den tanečního festivalu Tanambourrée, věnovaný místním mateřským školkám (a veřejnosti), opět mohl odehrát v prosluněné zahradě Mateřské školky Na kopečku na Národní ulici. Stalo se tak v pátek 2. června 2017.

Po dvou dnech střídání škol v Městském divadle dostala jedna mimořádnou šanci - ve Varnsdorfu zůstali dva protagonisté tanečně-multimediálního představení Na dech Libuška Tsukahara a Luboš Balog a s nimi DJ Buldog a režisérka Hanka Strejčková. Celé dopoledne ve středu 25. dubna 2018 byli k dispozici ZŠ Edisonova Varnsdorf.

Další články...

ee Snapseed

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)