Sen mnoha hokejových fanoušků se stává realitou. Souboj hokejových legend v liberecké Home Credit Areně je potvrzen! Petr Nedvěd ve svém posledním zápase vyzve v dresu Benátek Kladno i s Jaromírem Jágrem, který na tiskové konferenci v dopoledních hodinách oznámil, že naskočí do sobotního zápasu Benátek nad Jizerou s Kladnem. Utkání se tedy přesouvá do Liberce.

V neděli 21. ledna Bílí Tygři přivítají v Home Credit Areně zlínské Berany a toto utkání zpestří speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi a po skončení zápasu také autogramiáda kompletního týmu Bílých Tygrů. I proto je začátek zápasu, jak je v tomto případě už tradicí, posunut na 15:00. Ovšem první hry a soutěže pro dětské návštěvníky začnou už ve chvíli otevření haly, tedy ve 14:00.

Mistr světa z roku 2010 a jeden z úřadujících českých mistrů Marek Kvapil posílí útočné řady Bílých
Tygrů. S libereckým klubem se jednatřicetiletý křídelní útočník domluvil na tříletém kontraktu do 30.
dubna 2020. Zkušený hráč, který nečekaně skončil své působení v KHL, se tak znovu vrací do české
extraligy. K tygřímu týmu by se měl připojit na přelomu tohoto a příštího týdne.

Na zápasech Bílých Tygrů rok od roku přibývá německých fanoušků, a proto ani v letošní sezóně nebude chybět vybrané domácí utkání, v rámci kterého klub připravuje doprovodný program věnovaný právě hokejovým příznivcům z nedalekého Německa. Speciální česko-německý doprovodný program připadne na utkání s Vervou Litvínov, které se uskuteční v v neděli 3. prosince od 16:00, a Bílí Tygři jej opět pořádají ve spolupráci s městem Žitava.

Další články...

nabídka_pracovní

vybezek obecny

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)